Про компанію

Керівництво компанії «АЛЛАТ» понад десять років плідно працює на будівельному ринку України. За цей немалий час ми змогли вивчити всі нюанси та аспекти даної сфери діяльності. Завдяки накопиченим знанням та вмінням ми здатні реалізувати найскладніші проекти.

В одне ціле всіх робітників компанії об’єднує профільна освіта та любов до своєї роботи. Кожен з нас на вищому рівні володіє знаннями своєї професії, але при цьому завжди готов до динамічного розвитку та залучення до своєї діяльності інноваційних технологій та прогресивних ідей. Ми впевнені, що тільки плідна та дружня робота гарантує досягнення високої якості всіх виконаних робіт та результату в цілому!

Будівельна компанія «АЛЛАТ» також відома завдяки точному дотриманню всіх норм процесу будівництва та вимог законодавства. Співпрацюючи з нами, ви залучитесь надійним партнером, для роботи не тільки в Києві, але й у будь-якому місті України та країн близького закордону.

Ми завжди підтримаємо перші кроки та сміливі ідеї своїх клієнтів. Допоможемо втілити в реальність як продумані до дрібниць готові проекти, так і ті задуми, по які ви маєте приблизне уявлення. Також ми можемо повернути до життя будь-яку стару будівлю!

Всі наші дії здійснюються, спираючись лише на побажаннях та вимогах клієнтів. Будівельна компанія «АЛЛАТ» в Україні гарантує виконання замовлення в точний термін, і з дотриманням всіх вимог до якості.

Наші переваги

Протягом довгого часу ми співпрацюємо лише з перевіреними та надійними партнерами:

  • постачальниками будівельних матеріалів;
  • виробниками металево-пластикових конструкцій;
  • транспортними організаціями; архітекторами, проектувальниками та іншими.

Якщо замовнику самостійно складно підрахувати обсяг будівельних робіт та їх розцінку, то ми з радістю йому допоможемо. Також ми порадимо найбільш оптимальні варіанти та вигідні рішення. Будівельна компанія «АЛЛАТ» надає свої послуги не лише в Києві, але й по всій Україні.